Gdzie można wypożyczyć sprzęt od Apple?

Kupno niektórych urządzeń elektronicznych i elektrycznych bywa nieopłacalne dla wielu przedsiębiorców. Na co się więc decydują? Wybierają wypożyczanie na korzystnych warunkach. Leasing konsumencki w przypadku elektroniki zaczyna zyskiwać na uznaniu i są ku temu poważne powody.

Leasing Ipad na korzystnych warunkach

Pilnie potrzebujesz urządzeń od Apple? Już teraz możesz wybrać korzystny leasing Ipad, IPhone, macbook i wielu innych. Oferty takiego leasingu skierowane są zarówno do przedsiębiorców, jak i osób prywatnych, które potrzebują wspomnianych urządzeń do wykonywania obowiązków służbowych. Jakie są korzyści takich rozwiązań? Oto one:

  • krótki czas trwania umowy (często to jedynie 12 miesięcy);
  • wymiana urządzenia na nowe przy przedłużeniu umowy;
  • płacisz za używanie sprzętu, a nie ponosisz kosztów równych jego wartości;
  • możliwość rozliczenia miesięcznego opartego o fakturę VAT.

Nie kupuj. Wynajmuj!

O wypożyczaniu sprzętu Apple można było usłyszeć w kontekście iMad Warszawa. Dziś, takie usługi świadczy sporo znanych firm. Poprzez leasing zyskasz nie tylko oszczędność pieniędzy, ale również nowoczesny i nowy sprzęt, który nigdy Cię nie zawiedzie. Obecnie o leasing iPad i innych podobnych urządzeń możesz wnioskować bez wychodzenia z domu. Wypożyczalnie przygotują dla Ciebie umowę leasingową na podstawie przesłanych danych. Warto dodać, że firmy oferujące sprzęt na wynajem często gwarantują pełne wsparcie dla klientów przez cały czas trwania umowy leasingowej.