Jaką ramkę motocyklową kupić?

Każdy właściciel motocykla doskonale wie, że liczba produktów i akcesoriów, jakie można zakupić, jest ogromna. Jednymi z elementów wartych rozważenia są z pewnością odpowiedniej jakości ramki pod tablice, które na rynku występują w wielu różnych wersjach.

Biorąc pod uwagę spore zróżnicowanie produktowe, warto zastanowić się, na co zwrócić uwagę, aby zakupiona ramka okazała się dobrym wyborem. Wbrew pozorom, łatwo w tym względzie o pomyłkę. Najczęściej jest ona związana z kupnem produktu wykonane z cienkich materiałów, które nie są zbytnio odporne na uszkodzenia.

Problem ten dotyczy przeważnie ramek bardzo tanich. Oszczędność w tym przypadku może okazać się wyłącznie pozorna. Czasem nawet niewielkie uderzenie wystarczy, by ramka się rozleciała, przez co motocykliści muszą rozglądać się za kolejnymi produktami.

Poza użytym materiałem, uwagę warto zwrócić także na typ ramki. Na rynku oferowaną modele jednoczęściowe, a także ze specjalnymi listwami zatrzaskowymi, które zapewniają dodatkową ochronę wypadnięciem tablicy.

To jednak nie wszystko. Warto bowiem zdać sobie sprawę z faktu, że ramki do tablic rejestracyjnych nie muszą pełnić wyłącznie funkcji ochronnych. Mogą być to również produkty reklamowe. Wystarczy przygotować specjalny nadruk, na którym znaleźć może się na przykład nazwa firmy, logo oraz dane kontaktowe. Dzięki temu motocykl stanie się prawdziwą mobilną reklamą, która być może zaciekawi postronnych obserwatorów – zarówno przechodniów, jak i kierowców.