Moda na futra w wystroju wnętrz

Zima to czas, kiedy najchętniej przykrylibyśmy się ciepłym kocem, w dłoń wzięli gorącą herbatę i oddali się błogiemu lenistwu. To również doskonały czas na sezonową zmianę wystroju wnętrz na design, który pozwoli nam wprowadzić nieco przytulności każdego dnia.

Zgodnie ze światowymi trendami, hitem tegorocznej zimy są dodatki, które zawierają elementy ze sztucznych futer. Włochate poduszki, narzuty, koce, taborety z futrzanym siedziskiem to elementy, które ozdobią każdy salon, bez względu na preferowany styl.

Można śmiało potwierdzić, że futra w mieszkaniu będą doskonale pasować do wyposażenia w stylu skandynawskim. W takich wnętrzach liczy się komfort i minimalizm, warto więc nieco ożywić tę przestrzeń. Nie można jednak zapominać, że odpowiednio dobrane dodatki tego rodzaju sprawią również, że salon czy sypialnia w uniwersalnym, klasycznym stylu wreszcie przestanie być nudna.

Dlaczego jeszcze warto postawić na sztuczne futra zimą? Dadzą niesamowite ciepło. Wyroby z takim dodatkiem są przyjemne i miękkie. Ciepłe futro pasuje idealnie do zimy, latem raczej warto postawić na nieco inne akcesoria dekoracji wnętrz.

Futra to ten element stylizacji wnętrz, który lubi każdy z nas. Warto oczywiście wybierać te sztuczne, ale dobrej jakości. Moda na futrzane dodatki zawitała do nas już jesienią, a dzisiaj jest prawdziwym hitem. Wreszcie możemy cieszyć się ciepłem podczas srogich mrozów. Wystarczy jeden taki dodatek, by pokój nabrał przytulności.

Nie ma wątpliwości, że futro występuje dzisiaj w nowej odsłonie i króluje już nie tylko na wybiegać. Dzisiaj jest światowym trendem również na targach z wyposażeniem wnętrz. Trend ten swój początek miał w krajach skandynawskich, ale obecnie rozpowszechnił się niemalże na cały świat. Jeśli wybierzesz właściwą dekorację, może zdobić Twój salon w stylu glamour, boho czy eklektycznym. Łatwo połączysz go z dodatkami z drewna, antykami, ale też meblami na wysoki połysk. Do wyboru masz rozmaite dekoracje, w różnych rozmiarach i kolorach – możesz stawiać na te w naturalnych odcieniach albo w szalonych barwach. Ogromną popularnością cieszą się na przykład taborety z futrzanym siedziskiem w kolorze niebieskim albo musztardowym.